Den vína 2018, 21. dubna, hrad Buchlov

Vážení milovníci vína a přátelé dobrých skutků,

stejně jako v minulých letech, tak i letos proběhne v rámci Dne vína v Buchlovicích dobročinná aukce šampionů a vzácných vín. Tato aukce se bude konat v sobotu 21. dubna v 18.00 hodin v prostorách vinotéky hradu Buchlova. Výtěžek aukce bude věnován malému postiženému Adámkovi.

Šestiletý Adámek se narodil jako dvojčátko ve 26. týdnu těhoten-ství. Po porodu neměl tolik štěstí jako jeho sestřička Adélka. Měl spoustu poporodních komplikací, celkovou sepsi, multiorgánové selhání, je 2x po operaci očí a po operaci mozku. Nemůže chodit ani mluvit. Maminka s ním denně cvičí Vojtovu metodu. Rádi by také absolvovali pohybové cviče-ní TheraSuit v Complex Therapy ve Zlíně. Mají vyzkoušeno, že Adámkovi velmi pomáhá. Je ale pro rodinu nesmírně drahé a po-jišťovna na něj nepřispívá. Jeden třítýdenní ambulantní cyklus stojí min 24.000,- Kč a měl by se pravidelně opakovat. Fotografie je právě z tohoto cvičení. Adámkova rodina žije v Kněžpoli a spolu s dvojčaty se stará ještě o starší sestřičku.

Tím, že vydražíte jeden z raritních vzorků, můžete mít radost dvojnásobnou! Kromě skvělého vína získáte i potěšení z toho, že jste pomohli někomu, kdo to opravdu moc potřebuje!

Aukce šampiónů a vzácných vín začíná na hradě Buchlov v 18:00.
Všem, kteří se zapojí do aukce a tím přímo podpoří Adámka z celého srdce děkujeme.