Vystavená vína dle odrůd


Rulandské bílé
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
A1 Hrkalík Jaroslav,Ing. Buchlovice 99     (P) 1 76  
A2 Škrabal Petr Buchlovice 369     (V) 1 86 Z
A3 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589   2016 (V) 1 86 Z
A4 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589   2014 (V) 1 88 Z
A5 Škrabal Petr Buchlovice 369   2017 (P) 1 80  
A6 Škrabal Petr Buchlovice 369     (P) 1 81  
A7 Tyl P+M Polešovice 408   2015 (P) 1 83  
A8 Blahuš Ivo Jalubí     (P) 1 76  
A9 Luža Tomáš,Ing. Velehrad 314     (P) 1 77  
A10 Maňásek Pavel Sady     (P) 1 74  
A11 Tománek Libor Modrá 96   2015 (P) 1 85  
A12 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607   2017 (P) 1 80  
A13 Luža Tomáš,Ing. Velehrad 314   2016   1 87 Z
A14 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548   2016   1 72  
A15 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607   2003 (P) 1 82  
A16 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607   2005 (P) 1 85  
A17 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607   2004 (P) 1 82  
A18 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548   2017 (P) 1 69  
A19 Bureš Michal Velehrad 308   2015 (V) 1 78  
A20 Vinařství Píšťkovi Mařatice 1526     (P) 1 90 Z
A21 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   2017 P 1 83  
A22 Agro Zlechov, a.s. Zlechov 119   2016 P 1 71  
A23 Kostílek Michal Tupesy     (P) 1 90 Z
A24 Rodinné vinařství Košut Prušánky 178     P 1 87 Z
A25 Vinařství Trčka Kostice 6   2017 (P) 1 70  
A26 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   2017 P sur lie 1 85  
A27 Durník Vladimír Boršice 496   2016 (P) 1 80  
A28 Kalužík Milan Prušánky 393   2017   1 76  
A29 Kula Jiří Tupesy 58   2017 (P) 1 79  
A30 Hrňa František Buchlovice 543   2015 (P) 1 91 Z
A32 Minařík Miroslav Blatnička 41   2017 (P) 1 81  
A33 Hlaváček Jindřich Boršice 668       1 83  
A34 Hrubý Tomáš Kostice   2017   1 81  
A35 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274   2016 P 1 78  
A36 Žmolík Jiří Boršice 10       1 82  
A37 Macková Marie Blatnice pod Svatým A 490     (P) 1 75  
A38 VÍNO BLATEL, a.s Blatnice pod Svatým A 855   2015 (P) 1 84  
A39 Kalinec Jaroslav Moravany 43     (K) 1 77  
A40 Rajhradské klášterní s.r.o. Rajhrad 69   2017 P 1 78  
A41 Vinařství Zemánek Velké Bílovice     P 1 79  
A42 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506   2017 P 1 93 Z
A43 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506     (P) 1 85  
A45 Víno-Masaryk s.r.o. Skalica 2333     V 2 74  
A46 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508   2017   2 82  
A47 Vinařství Čech Tvrdonice 25   2017 P 2 80  
A48 Bunža Petr Bzenec 137   2017 P 2 84  
A49 VÍNO-VÍN Morava, s.r.o. Strážnice 1201   2016   2 82  
A50 Krčmař Vlastimil Ždánice 95   2017 (P) 2 70  
A51 Komárek Jakub Ždánice 697     (P) 2 79  
A52 Metroflora s. r. o. Milotice 448     (P) 2 84  
A53 AGROLIP, a.s. Lipov   2017 V 2 83  
A54 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   2017 P 2 79  
A55 Metroflora s. r. o. Milotice 448   2017 P 2 89 Z
A56 Jílek Roman, Ing. Boršice 521   1999   2 82  
A57 Valenta Jiří, Ing Kyjov 610       2 86 Z
A58 Víno Zlomek & Vávra s.r.o. Boršice u Blatnice 300     P 2 78  
A59 Jílek Roman, Ing. Boršice 521   2013   2 88 Z
A60 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   2012 V 2 93 Z
A61 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185     P 2 82  
A62 Kadrnka Jindřich Březí   2016 V barrel 2 93 Z
A63 Hamerník Matěj Dolní Dunajovice     (P) 2 81  
A64 Prát Josef Jalubí   2017 (P) 2 70  
A65 Hamerník Matěj Dolní Dunajovice   2016 (V) 2 80  
A66 Píštěk Stanislav Ořechov 217   2016 (P) 2 91 Z
A67 Maňásek Pavel Sady   2017 (P) 2 71  
A68 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   2017 P 2 82  
A69 Jašík Pavel Polešovice 418       2 80  
A70 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   2015 V cuvee 2016 2 86 Z
A71 Vinařství Čech Tvrdonice 25   2017 P 2 78  
A72 Vinařství Foretník Šardice 303   2016   2 90 Z
A73 Neoklas, a.s. Šardice 700   2017 P 2 79  
A74 Šebesta s.r.o. Skalka u Kyjova   2013 V 2 89 Z
A75 Čačík Tomáš ing. Kobylí 832   2017   2 60  
A76 ZD Němčičky Němčičky   2016   2 81  
A78 Vinařství Trčka Kostice 6     (P) 2 77  
A79 Brázdil Tomáš Boršice 337     (V) 2 73  
A81 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508   2015 V 2 89 Z
A82 Balíček Ondřej Sady 81   2015 (V) 2 91 Z
A83 J+J Šoustek Polešovice 482     (K) 2 84  
A84 Bičan Josef Traplice 176   2017 (P) 2 75  
A85 Dobčák Jakub Strážnice 319   2017 (P) 2 84  
A86 Tománek Pavel Boršice 671   2016 (V) 2 92 Z
A87 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607   2015 (P) 2 70  
A88 Ježovi Mařatice   2015 (V) 3 87 Z
A89 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607     (P) 3 84  
A90 Kňourek Drahoslav Tupesy   2017 (V) 3 90 Z
A91 Vinařství Vaďura Polešovice 677   2011 (V) 3   CH
A92 Valenta Jiří, Ing Kyjov 610     (P) 3 81  
A93 Žůrek Josef Žeravice 111       3 85  
A94 Daňhel Čestmír Břestek 238   2017 (P) 3 78  
A95 Štěrba Vojtěch Mařatice 856   2009 (P) 3 83  
A96 Doložílek Radek Boršice 494   2017 (P) 3 85  
A97 Drmola Jaroslav Bavory 46   2017 V 3 85  
A98 Vinařský dům Mařatice Mařatice   2009 (V) 3 82  
A99 Vinařství Pitra Dolní Dunajovice   2017 (P) 3 81  
A100 Vinařství Martinek Stanislav Kyjov 3010     (V) 3 69  
A101 Skoupil Petr Velké Bílovice 450   2017 P 3 83  
A102 Hačunda Jaromír Moravany 121       3 76  
A103 Krčmař Vlastimil Ždánice 95   2017 P barruique 3 86 Z
A104 Štolfa Antonín Boršice 430   2015 (V) 3 79  
A105 Templářské sklepy Čejkovice 945       3 78  
A106 Zemědělská a.s. Čejkovice Čejkovice   2017 P 3 85  
A107 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698   2017 P 3 88 Z
A108 Žůrci - Vídeňka Žeravice 368     (P) 3 83  
A109 Kölbel František Kyjov       3 77  
A110 Trávníček a Kořínek Hnanice 106   2017 (K) 3 76  
A111 Vinařství Foretník Šardice 303   2017   3 85  
A112 Hanačík Milan MVDr. Blatnice pod Svatým A 783     (P) 3 82  
A113 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698   2017 (P) 3 72  
A114 Procházka Miroslav Ždánice     (P) 3 83  
A115 Špetíková Věra Hnanice 112   2017   3 56  
A116 Rodinné vinařství Slabý Čejč 447       3 78  
A117 Ševčík P. + Malík F. Břestek 314     (V) 3 85  
A118 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828   2017 P 3 85  
A119 Vinařství Žůrek Žeravice 327     V 3 86 Z
A120 Ševčík Jiří Břestek 251     (V) 3 92 Z
A121 Rosák Jan JUDr. Břestek     (V) 3 87 Z
A122 Kostílek Michal Tupesy   2015 (P) 3 84  
A123 Škrobák Stanislav Čejkovice 823   2017 P 3 79  
A124 Suský Marek Velké Pavlovice       3 70  
A125 Punčochář Zdeněk Ždánice   2017 (P) 3 79  
A126 Špetíková Věra Hnanice 112   2017   3 79  
A127 Vinařství Maděřič spol. s.r.o. Moravský Žižkov   2017 P 3 78  
A128 Vinné sklepy Lechovice Lechovice   2016 P 3 84  
A129 Trněný Stanislav Ždánice     (P) 3 82  
A130 Březina Radek Velehrad 219     (P) 3 68  
A131 Procházka Petr Velké Pavlovice 21   2017 P 3 91 Z

Rulandské šedé
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
B1 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589   2017 (P) 4 81  
B2 Soják Petr Polešovice 100     (V) 4 90 Z
B4 Kozel Jaroslav Žabčice 362     (V) 4 82  
B6 Bureš Michal Velehrad 308   2015 (P) 4 82  
B7 Prát Josef Jalubí     (P) 4 78  
B8 Vinné sklepy Lechovice Lechovice   2017 P 4 81  
B9 MiToMa Vrbice, s.r.o. Vrbice 421   2016 P 4 80  
B10 Hrňa František Buchlovice 543   2015 (V) 4 91 Z
B11 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   2017 V 4 85  
B12 Agro Zlechov, a.s. Zlechov 119   2017 P 4 81  
B13 Švec Lumír Kudlovice   2017 (P) 4 82  
B14 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607     (V) 4 77  
B15 Procházka Petr Velké Pavlovice 21     P 4 89 Z
B18 Dobčák Jakub Strážnice 319   2017 (P) 4 76  
B19 Vávra Jiří Tupesy 211   2017 (P) 4 80  
B20 Vinařství rodiny Cíchovy Blatnice pod Svatým A 490     P 4 80  
B21 Jaroslava Staňková Blatnice pod Svatým A 769     (P) 4 77  
B22 Jurák Pavel Hustopeče 6     (V) 4 77  
B23 Jurák Pavel Hustopeče 6     (P) 4 76  
B24 Rodinné vinařství Janásovi Blatnička 115   2017 P 4 79  
B25 Jordán Vlastimil Vésky 201   2015 (V) 4 89 Z
B26 Minařík Miroslav Blatnička 41   2017 (P) 4 76  
B27 Hrubý Tomáš Kostice   2017   4 77  
B28 Zapletal Tibor Velké Bílovice 1380     P 4 79  
B29 Zemánek Pavel Ing Velké Bílovice 1223   2017 (P) 4 71  
B30 Mádlová Hana Velké Bílovice 148   2015 P 4 87 Z
B31 Vaculík Josef,Ing. Staré Město       4 77  
B32 Bohemia Canopus, spol s.r.o. Starovice 92   2017 P 4 83  
B33 Vaculík Josef,Ing. Staré Město   2017   4 75  
B34 Hradil Lukáš Ing. Čejkovice 1007   2017 P 4 77  
B35 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506     (V) 4 85  
B36 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506     (P) 4 85  
B37 Jordán Vlastimil Vésky 201     (P) 4 78  
B38 Víno-Masaryk s.r.o. Skalica 2333   2017 (P) 4 86 Z
B40 Vinařství Petr Bíza Čejkovice 68   2017 P 4 79  
B41 Uher Josef Lanžhot 1260     (P) 4 84  
B42 Procházka Petr Velké Pavlovice 21   2017 P 4 82  
B43 Krčmař Vlastimil Ždánice 95   2017 (P) 4 75  
B44 Hoša Antonín Čejč 380     (P) 4 80  
B46 Komárek Jakub Ždánice 697     (P) 5 79  
B47 Mádlová Hana Velké Bílovice 148   2017 K 5 81  
B48 Mádlová Hana Velké Bílovice 148   2017 P 5 81  
B49 Hoša Radek Terezín 136       5 79  
B50 Vinařství Šoman Dolní Dunajovice 42     (P) 5 88 Z
B51 Vinařství Šoustek Polešovice 709   2017 (P) 5 82  
B52 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185     V 5 80  
B53 Rodinné vinařství Košut Prušánky 178     V 5 78  
B54 Robek Michal Blatnice pod Svatým A 111   2015 P 5 78  
B55 Hamerník Matěj Dolní Dunajovice     (P) 5 79  
B56 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143   2017 P 5 80  
B57 Hamerník Matěj Dolní Dunajovice   2017 (P) 5 83  
B58 Robek Michal Blatnice pod Svatým A 111   2016 P 5 70  
B59 Černý Jiří,Ing. Buchlovice 649   2015 V 5 85  
B60 Vinařství Foretník Šardice 303   2015   5 84  
B61 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634     (V) 5 69  
B62 ZD Němčičky Němčičky       5 74  
B63 Neoklas, a.s. Šardice 700   2016 P 5 76  
B64 Šebesta s.r.o. Skalka u Kyjova   2017 V 5 86 Z
B65 Vinařství Bukovský s.r.o. Kobylí 231   2017   5 69  
B66 Čačík Tomáš ing. Kobylí 832   2016   5 62  
B67 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice 64       5 82  
B69 Rodinné vinařství Jedlička Bořetice 511   2015   5 72  
B70 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338   2017 P 5 82  
B71 Cukr Zdeněk Boršice 666   2016 (V) 5 89 Z
B72 Hulcký Tomáš Moravany 156     (P) 5 74  
B73 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice 1   2016 P 5 82  
B74 Zajíc Antonín Mařatice   2017 (V) 5 80  
B75 Bučková Jiřina Sudoměřice 355     (P) 5 75  
B76 Vinařství Tesařík, spol s r.o. Prušánky 777   2017 P 5 88 Z
B78 Hrušák Jaroslav Boršice 613   2017 (P) 5 78  
B79 Černý Jiří,Ing. Buchlovice 649     (V) 5 82  
B100 Vinařství Mikulica Velké Pavlovice 116   2017 P 5 79  
B101 BMVinařství, s.r.o. Tvrdonice   2017 P 5 92 Z
B102 Kocourek Petr Tupesy 248     (V) 5 81  
B103 Vajbar Libor Kobylí 509   2017 (P) 5 67  
B104 Pavlovín, spol. s r.o. Velké Pavlovice 666   2017 P 5 84  
B105 Víno Jan Polehňa Blatnice pod Svatým A 408     P 5 87 Z
B106 Vinařství Píšťkovi Mařatice 1526     (P) 5 85  
B107 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   2016 V 5 90 Z
B108 Mádl Stanislav Velké Bílovice 1252     (P) 6 85  
B109 Sladký Petr Míkovice     (K) 6 83  
B110 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828   2017 P 6 83  
B111 Tománek Alois,Ing. Boršice 671   2016 (V) 6   CH
B112 Vinařství Nechory Prušánky 218   2017 V 6 76  
B113 Malík J&V Břestek 268     (P) 6 79  
B115 Vinařství Žerotín Strážnice   2017 V 6 86 Z
B117 Tyl P+M Polešovice 408   2017   6 83  
B118 Vinařství Zemánek Velké Bílovice   2017 P 6 82  
B119 Beneš Jaroslav Hrušky 377     P 6 84  
B120 Zemánek Pavel Ing Velké Bílovice 1223     (P) 6 75  
B121 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274   2016 P 6 85  
B122 Templářské sklepy Čejkovice 945       6 65  
B123 Zemědělská a.s. Čejkovice Čejkovice   2017 P 6 81  
B124 Konečný Václav , MVDr. Vnorovy 130     (P) 6 79  
B125 Hlaváček - Snopek Míkovice     (P) 6 81  
B126 Vinařství U Pohanků Žeravice     (P) 6 83  
B127 Rodinné vinařství Slabý Čejč 447       6 68  
B128 Rodinné vinařství Slabý Čejč 447     barrique 6 82  
B130 Esterka Petr Terezín 99     (P) 6 86 Z
B131 Vinařství Vaďura Polešovice 677   2015 V 6 91 Z
B132 Hoša Antonín Čejč 380   2005   6 88 Z
B133 Hoša Antonín Čejč 380   2001   6 88 Z
B134 Vinařství V&M Zborovský Velké Pavlovice 2   2017 P 6 85  
B135 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143       6 80  
B136 Němec Bronislav Terezín 111     (P) 6 82  
B137 Stehlík Jaroslav Terezín 74     (P) 6 82  
B138 Baláž Jan Dolní Dunajovice 617       6 81  
B139 Drmola Jaroslav Bavory 46   2016 V 6 89 Z
B140 Drmola Jaroslav Bavory 46   2017 P bio 6 82  
B141 Vinařství Foretník Šardice 303   2017   6 85  
B142 Nešpor a Rajský Moravská Nová Ves   2017 (P) 6 80  
B143 Hýbl JIří Žeravice 286     barrique 6 86 Z
B144 Krystýnek Filip Buchlovice 55   2017 (V) 6 81  
B145 Žůrci - Vídeňka Žeravice 368     (V) 6 84  
B146 Borek Pavel Staré Město 65     (K) 6 82  
B147 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698   2016 V 6 90 Z
B148 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 673   2017 (V) 6 81  
B149 Borek Pavel Staré Město 65       6 77  
B150 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185     (P) 6 85  
B152 Kňourek Drahoslav Tupesy   2017 (P) 6 89 Z
B153 Ludvík Břetislav Přísnotice 305     (V) 4 79  

Chardonnay
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
C1 Výstup Petr Zlechov 555     (V) 7 85  
C2 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589   2016 (V) 7 86 Z
C3 Ludvík Břetislav Žabčice 303     (K) 7 83  
C4 J+J Šoustek Polešovice 482     (V) 7 84  
C5 Bednařík Polešovice 482   2016 (V) 7 80  
C6 Syfany spol. s r.o. Vrbice 428   2017   7 80  
C7 Weingut Girsch Hauskirchen       7 83  
C8 Píštěk Stanislav Ořechov 217   2015 (V) 7 92 Z
C9 Medek Josef Sady 359   2017 (P) 7 75  
C10 Indruch Petr Polešovice 815     (P) 7 88 Z
C11 Indruch Petr Polešovice 815   2017 (P) 7 86 Z
C12 BD Sensors Buchlovice   2016 (P) 7 89 Z
C13 Luža Tomáš,Ing. Velehrad 314     (V) 7 79  
C14 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634   2017 (P) 7 88 Z
C15 Huňka David Modrá 94       7 84  
C16 BD Sensors Buchlovice   2015 (P) 7 86 Z
C17 Vinařství Šoustek Polešovice 709   2017 (P) 7 86 Z
C18 Vinařství Vaďura Polešovice 677   2017 (V) 7   CH
C19 Tománek Pavel Boršice 671   2016 (V) 7 90 Z
C21 Bečica & Juračka Sady 233     (V) 7 78  
C22 Bičan Josef Traplice 176   2009 (V) 7 88 Z
C23 Prát Josef Jalubí     (P) 7 78  
C24 Luža Vojtěch ml. Velehrad 276     (V) 7 80  
C25 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548   2016   7 79  
C26 Luža Vojtěch ml. Velehrad 276   2017 (V) 7 88 Z
C27 Vinařství Soják Polešovice 575   2017 (V) 7 79  
C28 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274   2016 V 7 84  
C29 Vinařství Píšťkovi Mařatice 1526     (P) 7 82  
C30 Zábranský J+M Mařatice   2015 (V) 7 87 Z
C31 Dudešek Antonín Tupesy 32   2017 (P) 7 81  
C32 Vinařský dům Mařatice Mařatice   2012 (V) 7 86 Z
C33 Ševčík Jiří Břestek 251     (V) 7 87 Z
C34 Agro Zlechov, a.s. Zlechov 119   2017 P 7 85  
C36 Vinařství Píšťkovi Mařatice 1526   2015 (V) 7 87 Z
C37 Kosík Pavel,MUDr. Tvrdonice     P 7 86 Z
C38 Procházka Petr Velké Pavlovice 21     P 7 85  
C39 Vinařství Nečas Rakvice 409     (P) 7 82  
C40 Cukr Zdeněk Boršice     (V) 7 82  
C41 Vavřiník Lukáš Boršice 647     (P) 7 81  
C42 Buchtík Zdeněk,Ing. Boršice 559     (K) 7 79  
C44 Vinařství Trčka Kostice 6     (P) 8 68  
C45 Dobčák Jakub Strážnice 319     (P) 8 79  
C46 Výstup Michal Boršice 703   2017 (V) 8 90 Z
C47 Durník Vladimír Boršice 496     (V) 8 84  
C48 Vinařství Těthal Blatnice pod Svatým A   2016 (P) 8 77  
C49 Rodinné vinařství Janásovi Blatnička 115   2017 P 8 77  
C50 Rodinné vinařství Janásovi Blatnička 115   2015 P sur lie 8 74  
C51 Fůkal Oldřich Velké Pavlovice 111       8 82  
C52 Malík Roman Břestek 10       8 83  
C54 Cícha Jan Blatnice pod Svatým A 360     (P) 8 83  
C55 Hrubý Tomáš Kostice   2017   8 72  
C56 Zapletal Tibor Velké Bílovice 1380   2015 P 8 75  
C57 Vinné sklepy Lechovice Lechovice   2016 P 8 77  
C58 Ševčík P. + Malík F. Břestek 314     (P) 8 87 Z
C59 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508   2016 P 8 84  
C60 Bohemia Canopus, spol s.r.o. Starovice 92   2017 P 8 80  
C61 Rajhradské klášterní s.r.o. Rajhrad 69     (P) 8 82  
C62 Jordán Vlastimil Vésky 201   2013 (P) 8 88 Z
C63 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506     (V) 8 89 Z
C64 Vinařství Kubík Velké Bílovice 671   2017 P 8 81  
C65 Víno-Masaryk s.r.o. Skalica 2333     (V) 8 84  
C66 Kadrnka Jindřich Březí   2016 V barrique 8 79  
C67 Kadrnka Jindřich Březí   2016 V barrel 8 80  
C68 Templářské sklepy Čejkovice 945       8 80  
C69 Vinařství Zemánek Velké Bílovice   2017 P 8 80  
C70 Vinařství Nechory Prušánky 218   2017 P 8 76  
C71 Malík Petr + F Břestek 385     (P) 8 80  
C72 Uher Josef Lanžhot 1260     P 8 79  
C73 Vinařství Maděřič spol. s.r.o. Moravský Žižkov   2017 V 8 79  
C74 Zelinka Antonín Ždánice     (K) 8 70  
C75 Černý Jiří,Ing. Buchlovice 649     (P) 8 85  
C76 Bunža Petr Bzenec 137   2017 V 8 82  
C77 Uher Josef Lanžhot 1260     P 8 79  
C78 Bunža Petr Bzenec 137     (V) 8 86 Z
C79 Vinařství Šoman Dolní Dunajovice 42     (P) 8 84  
C80 Hoša Antonín Čejč 380     (P) 8 65  
C81 VÍNO-VÍN Morava, s.r.o. Strážnice 1201     (P) 8 77  
C82 AGROLIP, a.s. Lipov   2017 P 8 77  
C83 Procházka Miroslav Ždánice     (P) 8 73  
C84 Bunža Petr Bzenec 137   2016 P 8 82  
C85 Grmolec - rodinné vinařství Hovorany 243     P 9 85  
C86 Metroflora s. r. o. Milotice 448     V 9 86 Z
C87 Vinařství Petr Bíza Čejkovice 68     P 9 76  
C88 Vinařství V&M Zborovský Velké Pavlovice 2   2017 P 9 77  
C89 Metroflora s. r. o. Milotice 448   2017 P 9 93 Z
C90 BMVinařství, s.r.o. Tvrdonice   2017 P 9 83  
C91 Robek Michal Blatnice pod Svatým A 111   2016 P 9 75  
C92 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185     (P) 9 83  
C93 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143     P 9 80  
C94 Vinařství Válka Nosislav 429   2017 V 9 87 Z
C95 Víno Zlomek & Vávra s.r.o. Boršice u Blatnice 300     P 9 82  
C96 Škrobák Stanislav Čejkovice 823   2017 P 9 81  
C97 Vajbar Libor Kobylí 509   2017 (P) 9 81  
C98 ZD Němčičky Němčičky     (P) 9 81  
C99 ZD Němčičky Němčičky   2015 V 9 86 Z
C100 Sladký Petr Míkovice     (K) 9 76  
C101 ZD Němčičky Němčičky   2017   9 80  
C102 Vinařství Mikulica Velké Pavlovice 116   2017 P 9 77  
C103 Šlech. st. vinařská, a.s. Velké Pavlovice 565   2017 V barrique 9 86 Z
C104 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338   2017 P 9 83  
C105 Kalinec Jaroslav Moravany 43       9 78  
C106 Pavlovín, spol. s r.o. Velké Pavlovice 666     (P) 9 90 Z
C107 Pavlovín, spol. s r.o. Velké Pavlovice 666   2017 V 9 85  
C108 Hlaváček - Snopek Míkovice   2017 (P) 9 79  
C109 Vinařství Lůbalovi Kobylí 87     (P) 9 86 Z
C110 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828   2017 P 9 76  
C111 Luža Vojtěch,st. Velehrad 214   2015 (V) 9 85  
C112 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404     P 9 85  
C113 Nešpor a Rajský Moravská Nová Ves   2017 (P) 9 79  
C114 Rodinné vinařství Košut Prušánky 178     (V) 9 88 Z
C115 Velecký Ladislav Dolní Dunajovice     (V) 9 85  
C116 Štěrba Vojtěch Mařatice 856   2017 (P) 9 80  
C117 Kořínek Horymír Boršice 685     (P) 9 73  
C118 Baláž Jan Dolní Dunajovice 617   2015 P sur lie 9 82  
C119 Vranka Libor Boršice 704     (P) 9 77  
C120 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698   2017 K 9 71  
C121 Drmola Jaroslav Bavory 46   2017 P 9 82  
C122 Drmolová Zdeňka Bavory 46   2017 P 9 78  
C123 Židek vinařství Popice 78   2016 P 9 84  
C124 Vinařství Martinek Stanislav Kyjov 3010     (V) 9 71  
C125 Rustikal, s.r.o. Hustopeče 5   2016 P 10 74  
C126 Vrba Vítězslav Terezín 152     (P) 10 80  
C127 Esterka Petr Terezín 99     (P) 10 82  
C128 Vinařství U Pohanků Žeravice     (P) 10 89 Z
C129 Rodinné vinařství Slabý Čejč 447     barrique 10 79  
C130 Vaculík Josef,Ing. Staré Město     (P) 10 72  
C131 Skoupil Petr Velké Bílovice 450   2017 P 10 70  
C132 Hačunda Jaromír Moravany 121     (P) 10 78  
C133 Chrástek Vlastimil Bořetice 7   2015 (P) 10 78  
C134 Vinařství Nechory Prušánky 218   2015 V 10 87 Z
C135 Klásek Petr Petrov 73       10 74  
C136 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828     (P) 10 84  
C137 Březina Radek Velehrad 219   2017   10 77  
C138 Bučková Jiřina Sudoměřice 355     (P) 10 83  
C139 Žůrci - Vídeňka Žeravice 368     (P) 10 77  
C140 Vinařství Foretník Šardice 303   2017   10 92 Z
C141 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice 64       10 76  
C142 Vinařství Václav Šalša Kyjov   2017 P 10 84  
C143 Vinařství Bukovský s.r.o. Kobylí 231   2015   10 79  
C144 Šebesta s.r.o. Žabčice   2017 V 14 83  
C145 Vinařství Mezi Horami Velké Pavlovice 6   2016 P cuvee RŠ 10 79  
C146 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274   2015 V cuvee RŠ 10 87 Z
C147 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   2015 V cuvee RB barrique 10 84  
C148 Kočařík Petr Čejkovice 345   2017 cuvee RŠ+RM 10 75  
C149 Rodinné vinařství Jedlička Bořetice 511   2017 P cuvee RB 10 77  
C150 Vinařství Bukovský s.r.o. Kobylí 231   2017 cuvee RB 10 79  

Pálava
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
D1 Hrkalík Jaroslav,Ing. Buchlovice 99     (V) 11 70  
D2 Syfany spol. s r.o. Vrbice 428   2010   11 78  
D3 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589   2017 (V) 11 92 Z
D4 Medek Josef Sady 359     (V) 11 75  
D5 Jašík Pavel Polešovice 418       11 79  
D6 Luža Tomáš,Ing. Velehrad 314     (P) 11 76  
D7 Vinařství Šoustek Polešovice 709   2017 (V) 11 80  
D8 Vinařství Vaďura Polešovice 677   2015 (V) 11 91 Z
D9 Tománek Alois,Ing. Boršice 671   2016 (V) 11 89 Z
D10 Bečica & Juračka Sady 233     (V) 11 83  
D11 Indruch Petr Polešovice 815     (P) 11 82  
D12 MiToMa Vrbice, s.r.o. Vrbice 421   2017 V 11 70  
D13 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548   2016 (V) 11 75  
D14 Vinařství Maděřič spol. s.r.o. Moravský Žižkov     V 11 90 Z
D15 Batůšek + Přikryl Staré Město 1416     (V) 11 80  
D16 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274   2017 P 11 88 Z
D17 Vinné sklepy Lechovice Lechovice   2017 V 11   CH
D18 Vinařství Volařík Mikulov   2017 V 11 77  
D19 Procházka Petr Velké Pavlovice 21     P 11 73  
D20 Vinařství Nečas Rakvice 409     (V) 11 80  
D21 Malík J&V Břestek 268   2017 (V) 11 78  
D23 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89     (V) 11 60  
D24 Fůkal Oldřich Velké Pavlovice 111   2011   11 60  
D25 Rodinné vinařství Janásovi Blatnička 115   2017 P 11 74  
D26 Vinařství Nechory Prušánky 218   2017 V 11 84  
D27 Štolfa Petr Boršice   2015 (V) 11 85  
D28 Hanačík Milan MVDr. Blatnice pod Svatým A 783     (V) 11 70  
D29 Somr Pavel Veselí nad Moravou 1122     (V) 11 60  
D30 Tománek Miloslav Boršice 635   2017 (V) 11 82  
D31 Sonberg a. s. Popice 1   2017 VOC Mikulov 11 80  
D32 Velecký Ladislav Dolní Dunajovice     (V) 11 78  
D33 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   2017 V 11 86 Z
D34 Štěrba Vojtěch Mařatice 856   2012 (P) 11 73  
D35 Víno-Masaryk s.r.o. Skalica 2333     (V) 11 87 Z
D36 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508     V 11 84  
D37 Hradil Lukáš Ing. Čejkovice 1007   2017 P 11 80  
D39 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506     (V) 11 88 Z
D40 Ševčík P. + Malík F. Břestek 314   2017 (V) 11 80  
D41 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506     (P) suché 11 83  
D42 Vinařství Kubík Velké Bílovice 671     V 11 85  
D43 Zemědělská a.s. Čejkovice Čejkovice   2017 P 12 86 Z
D44 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506     (P) polosuché 12 85  
D45 Mádl Stanislav Velké Bílovice 1252     (P) 12 87 Z
D46 Punčochář Zdeněk Ždánice     (P) 12 80  
D47 Trněný Stanislav Ždánice     (P) 12 80  
D48 Vinařství Šoman Dolní Dunajovice 42     (V) 12 89 Z
D49 VÍNO-VÍN Morava, s.r.o. Strážnice 1201   2015 V 12 74  
D50 Uher Josef Lanžhot 1260     V 12 70  
D51 Hamerník Matěj Dolní Dunajovice     (V) 12 87 Z
D53 Jílek Roman, Ing. Boršice 521   1994   12 82  
D54 Vinařství Válka Nosislav 429   2017 V 12 87 Z
D55 Grmolec - rodinné vinařství Hovorany 243     V 12 85  
D56 Klásek Petr Petrov 73     (P) 12 84  
D57 ZD Němčičky Němčičky   2015 V 12 85  
D58 Víno Zlomek & Vávra s.r.o. Boršice u Blatnice 300     V 12 82  
D59 Kölbel František Kyjov       12 83  
D60 Šlech. st. vinařská, a.s. Velké Pavlovice 565     V 12 83  
D61 Pavlovín, spol. s r.o. Velké Pavlovice 666     (P) 12 82  
D62 Rodinné vinařství Jedlička Bořetice 511     P 12 81  
D63 Vinařství Lůbalovi Kobylí 87     (V) 12 78  
D64 Jílek Roman, Ing. Boršice 521   2002 (P) 12 69  
D65 Hamerník Matěj Dolní Dunajovice   2017 (P) 12 81  
D66 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828   2017 P 12 84  
D67 Zemánek Martin Velké Bílovice 1088     P 12 80  
D68 Kosík Pavel,MUDr. Tvrdonice     (V) 12 83  
D69 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404     V 12 87 Z
D70 Nešpor a Rajský Moravská Nová Ves   2017 (V) 12 70  
D71 Drmola Jaroslav Bavory 46   2017 P 12 79  
D72 Vinařství Mikulica Velké Pavlovice 116   2017 P 12 75  
D73 Vinařství Mikulica Velké Pavlovice 116     P 12 86 Z
D74 Židek vinařství Popice 78   2015 V 12 83  
D75 Esterka Petr Terezín 99     (V) 12 81  
D76 Vinařství Žůrek Žeravice 327     (V) 12 78  
D77 Kopl Martin Moravany 228     (P) 12 82  
D79 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338   2017 V 12 85  
D80 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice 1   2016 V 12 84  
D81 Macků Libor Míkovice   2017 (P) 12 81  
D82 Macků Libor Míkovice     (P) 12 85  
D83 Martínek Stanislav Kyjov 3010     (V) 12 88 Z
D84 Bučková Jiřina Sudoměřice 355     (P) 12 80  
D85 Vajbar Libor Kobylí 509   2017 (V) 12 86 Z
D86 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice 64       12 81  

Děvín
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
E1 Tománek Alois,Ing. Boršice 671   2016 (V) 10 93 Z
E2 Zlámal Zbyněk Kudlovice   2017 (K) 10 67  
E3 BMVinařství, s.r.o. Tvrdonice   2017 V 10 87 Z
E4 Svoboda Pavel,Ing. Boršice 647       10 83  
E6 Vinařství Zemánek Velké Bílovice       10 79  
E8 Kosík Pavel,MUDr. Tvrdonice     K 10 86 Z
E9 Uher Josef Lanžhot 1260     (V) 10 77  
E10 VÍNO-VÍN Morava, s.r.o. Strážnice 1201     (V) 10 86 Z
E11 Metroflora s. r. o. Milotice 448   2017 P 10 89 Z
E12 Bednaříková Helena Velké Pavlovice 50   2017 P 10 76  
E13 Jílek Roman, Ing. Boršice 521   2009 (V) 10 76  
E14 Jílek Roman, Ing. Boršice 521   1996   10 70  

Přírodně sladká vína
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
A31 Vinařství u kostela Polešovice   2015 (S) 14 88 Z
B3 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589   2011 (VB) 14 77  
B5 Balíček Ondřej Sady 81     L 14 85  
B17 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice   2017 VB 14   CH
B39 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698   2015 VC 14 93 Z
B45 Bunža Petr Bzenec 137     (VB) 14 82  
B77 Měšťánek Vladimír ml. Boršice 651     (VB) 14 79  
B114 Ševčík Jiří Břestek 251     (VB) 14 77  
B116 Malík Petr + F Břestek 385     (VB) 14 86 Z
B129 Vinařství Žůrek Žeravice 327     (VB) botrytiský sběr 14 87 Z
B151 BMVinařství, s.r.o. Tvrdonice   2011 VB 14 84  
C20 Tománek Alois,Ing. Boršice 671     (VB) 14 90 Z
C35 Vinné sklepy Lechovice Lechovice   2017 VB 14 89 Z
C43 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice   2017 VB 14 80  
C53 Vinařství Žerotín Strážnice   2016 VB 14 78  
D52 Metroflora s. r. o. Milotice 448     VB 14 86 Z
D78 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338   2015 VB 14 85  
E5 Víno-Masaryk s.r.o. Skalica 2333   2006 (VB) 14 74  
G11 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   2017 VB 14 92 Z
G40 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice 1   2015 VB 14 84  
H2 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589   2013 (VB) 14 90 Z
M3 Tománek Alois,Ing. Boršice 671   2016 (L) 14 87 Z

Růžová vína
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
F1 Hanačík Milan MVDr. Blatnice pod Svatým A 783 RM   (P) klaret 13 82  
F2 Výstup Michal Boršice 703 RM 2015 (P) 13 77  
F3 Štolfa Petr Boršice RM 2017 (P) 13 82  
F4 Beneš Jaroslav Hrušky 377 RM+Zw   K 13 83  
F5 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice 1 RM 2016 (P) klaret 13 78  
F6 Zemánek Pavel Ing Velké Bílovice 1223 RM   (P) klaret 13 70  
F7 Svoboda Pavel,Ing. Boršice 647 Fratava     13 85  
F8 Vinařství Zemánek Velké Bílovice Agni     13 84  
F9 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506 RM   (V) 13 80  
F10 Vinařství Nechory Prušánky 218 RM   (P) 13 87 Z
F11 Trávníček a Kořínek Hnanice 106 RM   (K) 13 81  
F12 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828 RM   P 13 85  
F13 Hoša Antonín Čejč 380 Laurot     13 79  
F14 Maňák Štěpán Žádovice RM   V 13 84  
F15 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143 RM 2017 K 13 83  
F16 Pavlovín, spol. s r.o. Velké Pavlovice 666 RM   (V) 13   CH
F17 Vinařství Foretník Šardice 303 Agni     13 82  

Rulandské modré
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
G1 Hrkalík Jaroslav,Ing. Buchlovice 99   2017 (P) 16 76  
G2 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589     (V) 16 85  
G3 Šimoník Radim Jalubí   2017 (P) 16 80  
G4 Ondráš Dušan Jalubí   2015 (P) 16 81  
G5 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634     (V) 16 84  
G6 Jančura rodinné vinařství Modrá 709   2017   15 78  
G7 Kočařík Petr Čejkovice 345   2017   15 82  
G8 Bečica & Juračka Sady 233   2015 (P) barrique 15 80  
G9 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548   2016 (K) 15 81  
G10 Měšťánek Vladimír Boršice 651     (V) 15 79  
G12 Vinařství Trčka Kostice 6   2017   15 81  
G13 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   2017 V 15 85  
G14 Zemánek Pavel Ing Velké Bílovice 1223   2015 (P) 15 82  
G15 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404     V 15 81  
G16 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274   2016 V 15 84  
G17 Chrástek Vlastimil Bořetice 7   2012   15 86 Z
G18 Trčkovo rodinné vinařství Starovice 329   2016 (P) 15   CH
G19 Trčkovo rodinné vinařství Starovice 329     (P) 15 82  
G20 Ježovi Mařatice   2012 (V) barrique;; 15 85  
G21 Víno Jan Polehňa Blatnice pod Svatým A 408     (V) 15 84  
G22 Stodůlka Miroslav Boršice 196   2013 (P) 15 79  
G23 Jordán Vlastimil Vésky 201   2003 (P) 15 81  
G24 Pitra Alois Dolní Dunajovice 537   2017   15 80  
G25 Hamerník Matěj Dolní Dunajovice     (P) 15 83  
G26 Somr Pavel Veselí nad Moravou   2011 (V) 15 87 Z
G27 Luža Vojtěch,st. Velehrad 214   2012 (P) 15 84  
G28 Skoupil Petr Velké Bílovice 450   2015   15 86 Z
G29 Baláž Jan Dolní Dunajovice 617   2017 V barrique 15 79  
G30 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698   2015 V barrique 15 84  
G31 Rajhradské klášterní s.r.o. Rajhrad 69   2016 (V) 15 82  
G32 Vinařství Vrátil Starovice 93   2015 V bio 15 83  
G33 Beneš Jaroslav Hrušky 377   2017 V 15 84  
G34 Loskot Roman Nosislav 420   2017 (P) 15 82  
G35 VÍNO BLATEL, a.s Blatnice pod Svatým A 855   2017 V 15 84  
G36 Zapletal Tibor Velké Bílovice 1380   2015 V 15 84  
G37 Stodůlka Miroslav Boršice 196   2010 (P) 15 85  
G38 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338   2016 V 15 81  
G39 Templářské sklepy Čejkovice 945       15 84  
G41 Vinařství Kubík Velké Bílovice 671   2016 V 15 80  
G42 Hradil Lukáš Ing. Čejkovice 1007   2015 V 15 85  
G43 Trávníček a Kořínek Hnanice 106   2016 P 15 80  
G44 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828   2015 V 15 83  
G45 Matoušek - Švehlík Míkovice       15 82  
G46 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143   2016 P 15 83  
G47 Vinařství Čech Tvrdonice 25   2017 V bio 16 85  
G48 Mádl Stanislav Velké Bílovice 1252   2017   16 77  
G49 Konečný Václav , MVDr. Vnorovy 130   2016 (P) 16 80  
G50 Uher Josef Lanžhot 1260   2017 P 16 75  
G51 Černý Jiří,Ing. Buchlovice 649   2017 P 16 76  
G52 Bunža Petr Bzenec 137   2017 (V) 16 86 Z
G53 Zámecké sklepy Strážnice Strážnice   2015 P 16 80  
G54 Mádl Stanislav Velké Bílovice 1252   2015 (P) 16 81  
G55 Vinařství u kostela Polešovice   2017 (P) 16 88 Z
G56 AGROLIP, a.s. Lipov   2016   16 65  
G57 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   2015 V 16 87 Z
G58 Vinařství Žůrek Žeravice 327   2017 V 16 88 Z
G59 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 673   2017 (P) 16 84  
G60 Vinařství Komarov Ivančice     (P) 16 78  
G61 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185     (V) 16 86 Z
G62 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   2013 V 16 92 Z
G63 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143   2017 P 16 87 Z
G64 Vinařství V&M Zborovský Velké Pavlovice 2   2016 P 16 81  
G65 Vinařství Václav Šalša Kyjov   2017 V 16 82  
G66 Robek Michal Blatnice pod Svatým A 111   2012 V 16 85  
G67 Neoklas, a.s. Šardice 700   2017 P 16 90 Z
G68 Vinařství Mezi Horami Velké Pavlovice 6   2014 P 16 84  
G69 Vinařství Mezi Horami Velké Pavlovice 6   2015 V 16 85  
G70 Suský Marek Velké Pavlovice   2016 P 16 82  
G71 Vajbar Libor Kobylí 509   2015 (V) 16 85  
G72 Pavlovín, spol. s r.o. Velké Pavlovice 666   2017 (P) barrique 16 87 Z
G73 Pavlovín, spol. s r.o. Velké Pavlovice 666     (V) 16 83  
G74 Vinařství Foretník Šardice 303   2015   16 82  

Agni
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
H1 Hrkalík Jaroslav,Ing. Buchlovice 99   2017   13 83  
H3 Vinařství Šoustek Polešovice 709   2016 (V) 13 82  
H4 Vinařství Soják Polešovice 575   2017 (V) 13 79  
H5 Vinařství Soják Polešovice 575     (V) 13 86 Z
H6 Tománek Pavel Boršice 671   2016 (P) 13 91 Z
H7 Tománek Alois,Ing. Boršice 671   2015 (P) 13   CH
H8 Výstup Michal Boršice 703   2015 (P) 13 90 Z
H9 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89     (V) 13 88 Z
H10 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89   2017 (V) 13 84  
H11 Krystýnek Filip Buchlovice 55   2017 (P) 13 78  
H12 Pernica Zdeněk Boršice       13 85  
H13 Vinařství Zemánek Velké Bílovice   2016   13 84  
H14 Zajíc Antonín Mařatice   2016 (V) barrique 13 85  
H15 Vinařství u kostela Polešovice   2017 (P) 13 86 Z
H16 Esterka Petr Terezín 99     (P) 13 80  
H17 Ondráš Dušan Jalubí   2017 (P) 13 82  
H18 Šlech. st. vinařská, a.s. Velké Pavlovice 565   2017 V 13 85  
H19 Vinařství Foretník Šardice 303   2015   13 87 Z

Dunaj
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
J1 Víno-Masaryk s.r.o. Skalica 2333   2011 (V) 16 86 Z
J2 VÍNO-VÍN Morava, s.r.o. Strážnice 1201     (V) 16 85  
J3 Vinařství u kostela Polešovice   2017 (P) 16 90 Z

Laurot
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
L1 Psotka Zdeněk Zlechov     (P) 16 91 Z
L2 Vinařství Václav Šalša Kyjov   2017 P 16 80  

Sevar
Výst.č. Pěstitel Obec   Rok Dourčeni Komise Body Medaile
M1 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589   2013 (V) 14 79  
M2 Zábranský J+M Mařatice   2016 (P) 14 85  
M4 Bánovský Antonín Boršice 546     (P) 14 88 Z
M5 Hýbl JIří Žeravice 286       14 88 Z
M6 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634   2017 (K) 14 79  
M7 Vinařství Foretník Šardice 303   2015   14   CH
M8 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634     (P) 14 84  
M9 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634   2016 (P) barrique 14 86 Z
M10 Soják Petr Polešovice 100   2017   14 87 Z